datortehnikas serviss

Servisa centrs DATAMARKET - datortehnikas remonts

DATORU REMONTS

Servisa centri DATAMARKET veic remontu un apkopi visu veidu galda datoriem: sistēmas blokiem un monitoriem.

 

Datora diagnostika ir bezmaksas.

 

Galda datoru remonts un serviss notiek servisa centros DATAMARKET, kas atrodas centrā. Iespējams arī izsaukt mūsu meistarus uz mājam. Tāda veida apkalpošana ļauj atrisināt problēmas ar datoru pēc iespējas ātrāk.

Servisa centri

Servisa centri:

Elizabetes iela 7

Interneta Veikals

(+371) 26666693          (+371) 66210777

Popularāko pakalpojumu izmaksas

Licenzēto programmu un operētajsistēmu instalēšana un pārinstalēšana

Jebkuras licenzētas programmas instalēšana un pārinstalēšana (Windows, Linux, Ubuntu, Mac OS, antivīrusi, teksta un grafiskie redaktori utt.).

 

Datora cietā diska remonts vai nomaiņa datorā

Ja ieslēdzot datoru parādās zils ekrāns ar baltiem burtiem, ļoti iespējams, ka problēmas ir tieši cietajā diskā. Cietā diska (HDD)  remonts un datu atjaunošana ir dažādi procesi. Remontējot HDD jautājums par datu saglabāšanu nepastāv. Sarežģīta remonta gadījumā, dati tiek formatēti, un pats disks paliek darba stāvoklī. Fizisku bojājumu gadījumā, cieto disku nevar labot, taču ir iespējams atgūt diskā glabāto informāciju.

 

Barošanas bloka remonts vai nomaiņa

Jāizvēlas tāds barošanas bloks, kura jauda būtu pietiekama un pat ar rezervi, lai nodrošinātu efektīvu datora komponenšu darbību. Barošanas blokam jābūt klusam un kvalitatīvam, jo tas nodrošina stabilu strāvas padevi pārējām datora komponentēm. Ir svarīgi laikus novērst barošanas bloka bojājumus, jo nevienmērīga strāvas padeve var nodarīt nopietnus bojājumus visām datora detaļām.

 

Monitora remonts

Saplīsis monitors? Nesteidzieties to izmest. Mēs varam to salabot. Pirms monitoru remonta tiks veikta bojājumu diagnostika. Darbu nepieciešams veikt stingri saskaņā ar ražotāja instrukcijām, bet bojātas detaļas jāaizvieto ar analoģiskām, tās pašas firmas detaļām.

 

Mātesplates remonts vai nomaiņa

Ja ieslēdzot datoru ir melns ekrāns un dators neielādē sistēmu un neizdod nekādas skaņas, viena no iespējamajām datora problēmām var būt bojāta mātesplate. Mātes plate nodrošina visu datora detaļu un perifēriju saskaņotu darbību. Bojājumu gadījumā vislabāk ir uzreiz mainīt šo detaļu, un tikai retos gadījumos mātes plates remonts ir izdevīgāks.

 

Datora iekšējo komponentu tīrīšana no putekļiem

Lai uzlabotu datora darbības ātrumu un padarītu to klusāku, jāveic profilaktiku. Neiztīrīts dators strādā ar papildu slodzi un līdz ar to patērē vairāk elektrības, līdz ar to datora tīrīšana ļaus jums ieekonomēt. Putekļi, kas sakrājušies datorā var izraisīt nopietnus datora komponenšu bojājumus un nepareizu to darbību, turklāt statiskā elektrība datora iekšienē īpaši pievelk putekļus no gaisa, tāpēc tīrīšana jāveic regulāri. Mūsu speciālisti iztīrīs pat visgrūtāk aizsniedzamās vietas!

 

Zvaniet,

lai saņemtu kvalitatīvu profesionāļa konsultāciju.

26666693

66210777