datortehnikas serviss

Servisa centrs DATAMARKET - datortehnikas remonts

iPHONE REMONTS

Servisa centri DATAMARKET veic remontu un apkalpojumu visa veida iPhone modeļiem no Apple. Mēs remontējam ātri, kvalitatīvi ar garantiju.

 

iPhone diagnostiku veicam bezmaksas.

 

Mobīlo telefonu remonts un serviss notiek servisa centros DATAMARKET, kas atrodas centrā. Iespējams arī izsaukt mūsu meistarus uz mājam. Tāda veida apkalpošana ļauj atrisināt problēmas ar mobīlo telefonu pēc iespējas ātrāk.

Servisa centri

Servisa centri:

Elizabetes iela 7

Interneta Veikals

(+371) 26666693          (+371) 66210777

Populārako pakalpojumu izmaksas

iPhone sensora stikla remonts vai nomaiņa

Sensora stikla bojājumi ir viena no izplatītākajām problēmām, ar kurām sastopas iPhone lietotāji. Tomēr nesteidzieties atdot lielu naudu par visa ekrāna moduļa maiņu – vairākos modeļos skārienjūtīgo ekrānu var nomainīt atsevišķi no ekrāna matricas.

 

iPhone ekrāna remonts vai maiņa

Sitiens vai iPhone kritiens, šķidruma iedarbība uz ekrānu, mikroshēmas bojājumi - tas viss var novest pie nepieciešamības mainīt visu ekrānu, ne tikai sensora stikliņu. Varam salabot Jūsu iPhone ekrānu vidēji 45 minūšu laikā un nomainītajai detaļai, kā arī darbam dodam garantiju.

 

iPhone pogu remonts vai maiņa

Ņemot vērā iPhone konstrukcijas īpašības, Home pogas ar šleifu un bloķēšanas pogas remontam ir nepieciešama praktiski pilna viedtalruņa demontāža ar profesionāļu instrumentiem un tehnoloģijām. Piemērām, lai noņemtu displeja moduli vajadzēs speciālu termofēnu, tāpēc remontēt pogas patstāvīgi mēs noteikti neiesakām - atstājiet to mūsu meistaru ziņā.

 

iPhone ligzdu remonts un maiņa (audio ligzda un lādētājaligzda)

Ja problēma ir pašā ligzdā, tā ir jānomaina! Taču nereti neiespējams vai nekorekts lādētāja darbs / sinhronizācija iPhone 6  un iPhone 6 Plus ir saistīts ar nepieciešamību nomainīt šleifu, barošanas kontrolieri, sistēmplates savienojumu vai akumulatoru.

 

Pareizas iPhone lādēšanas, akumulators var lādēties arī līdz 80% no starta ietilpības, bet pēc četrsimt ielādēšanas cikliem ( 1-2 gadi). iPhonebateriju rekomendē mainīt reizi 1-2 gados. Akumulatora maiņa nav sarežģīta, tomēr stiprinājumu īpatnību deļ, lai nenotiktu šleifa, korpusa vai mātes plates  bojāšana, rekomendējam griezties pie mums.

 

iPhone akumulatora remonta un maiņa

Iekšējo komponentu remonts un nomaiņa

Oriģinālo komplektējošo detaļu izmantošana garantē Jūsu iPhone ilgu mūžu. Ja vajadzīgās detaļas ir uz vietas, iPhone remontu iespējams veikt vien kā stundas laikā.

 

Korpusa detaļu remonts vai maiņa

Kad aizmugures panelis ir sabuktēts vai stipri saskrāpēts, nāciet pie mums. Speciālisti īsā laikā, jūsu klātbūtnē nomainīs veco komponentu pret jaunu. Varbūt pienācis laiks mainīt arī jūsu iPhone ārējo izskatu? Varēsiet izvelēties savam telefonam jaunu krāsu!

 

Programmatūras instalēšana un pārinstalēšana

Pēc nepareizas iPhone aktivācijas vai atbloķēšanas mēdz sākties kļūmes programmatūras darbībā. Lai salabotu tādas kļūmes, ir jāpārinstalē vai jāpārkonfigurē programmatūra, bet, lai to izdarītu, labāk griezties pie mums!

 

Zvaniet,

lai saņemtu kvalitatīvu profesionāļa konsultāciju.

26666693

66210777