Par Mums

Servisa centri DATAMARKET, Rīgā piedāvā operatīvu un kvalitatīvu tehnisko remontu. Mēs remontējam portatīvos un stacionāros datorus, kā arī mobīlos telefonus un planšetdatorus, neatkarīgi no remonta sarežģītības pakāpes. Garantija ir sniegta visiem veiktajiem darbiem un detaļām.

Darba Laiks

  • Pirmdiena - Sestdiena
    9.00 - 19.00
  • Svētdiena
    10.00 - 17.00

Matricu remonts

Specializācija mūsu servisa centrā - profesionāls Apple, Samsung, Sony, Nokia, HTC, Lenovo, LG un citu firmu telefonu, planšetdatoru, portatīvo datoru un monitoru matricu remonts. Mēs piedāvājam zemas cenas preču matricu remontam, nezaudējot preces kvalitāti.

Displeja Remonts Visām Precēm

Remontējot telefonus, planšetdatorus, portatīvos datorus un citas ierīces, mēs izmantojam tikai oriģinālos displejus, kas ir īpaši svarīgi remontā ar dārgiem telefonu, datoru un citu ierīču modeļiem.

Bezmaksas Diagnostika

Viens no mūsu darbības principiem, ir godīgums. Tādēļ mūsu servisa centrs, nekad neņem naudu par diagnostiku. Pat, ja klients ir atteicies no remonta, diagnostika ir bezmaksas.

Steidzamais remonts

Steidzamie remontdarbi tiek veikti pēc iespējas īsākā laikā, izmantojot specializēto aprīkojumu un oriģinālās rezerves daļas (Šleifi, LCD un touch ekrāni)

Dodam Garantiju

Visām precēm, kuras mes remontejām tiek dota garantija, un gadījumā, ja būs identificēta problēma mūsu meistari to ātri izlabos.

Citi mūsu Pakalpojumi

Mūsu atrašanās vieta

Sūtīt mums ziņu