datortehnikas serviss

LIETOTI DATORI

Uzņēmums "Datamarket" piedāvā lietotus vadošo datortehnikas ražotāju Hewllett-Packard, Dell, Lenovo, Samsung, Fujitsu-Siemens un citu datorus. Mūsu uzņēmums nodarbojas ar lietotas datortehnikas piegādi vairumā, kas ļauj mums piedāvāt vislabāko optimālo cenu izvēli.

 

 

Servisa centri

Servisa centri:

Elizabetes iela 7

Interneta Veikals

(+371) 26666693          (+371) 66210777

LABĀK NOPIRKT CITU, NEKĀ MOCĪTIES AR VECO

"Datamarket" ir lietotas datortehnikas piegādātājs. Pateicoties šim statusam, mēs piedāvājam pieejamas cenas un plašu tādu pasaulē slavenu līderu kā Hewlett-Packard, Lenovo, Dell, Samsung, Fujitsu-Siemenes un citu ražotu klēpjdatoru izvēli.

 

Turklāt, "Datamarket" ir sazarots apkalpošanas centru tīkls, kurā strādā tikai sertificēti meistari, līdz ar to katrs lietotais dators tiek sagatavots pārdošanai, ieskaitot pilnu diagnostiku, profesionālu tīrīšanu, bet, ja ir nepieciešams, problemātisko detaļu un mezglu nomainīšanu pret jauniem.

KONSULTĀCIJA

Ja Jūs zināt, kādu datoru vēlaties, tad mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Mēs Jums atlasīsim piemērotu variantu – datoru mājai, mācībām vai darbam.

 

Centrālajā veikalā Elizabetes ielā 7, strādā profesionāli konsultanti un tehniķi, kuri Jūs konsultēs jebkurā jautājumā.

 

SAGATAVOŠANA PIRMS PĀRDOŠANAS

Pēc klēpjdatoru partijas iepirkšanas mūsu kompānijas darbinieki pārbauda produkcijas stāvokli, pirms tā tiks pārdota mūsu veikalos. Kad datori tiek nogādāti uz mūsu noliktavu, mēs veicam rūpīgu katra datora diagnostiku (tiek pārbaudīts cietais disks, operatīvā atmiņa, procesos un datora ārējais stāvoklis).

 

Veicot pirkumu, Jūs varat būt pārliecināti, ka katrs eksemplārs ir atbilstoši pārbaudīts un gatavs lietošanai.

 

GARANTIJA

Visiem "Datamarket" iegādātajiem datoriem ir paredzēta 3 līdz 24 mēnešu garantija.

 

Kompānijā "Datamarket" tiek ievērota stingra klēpjdatoru apmaiņas politika. Ja tomēr kaut kas notiks ar iegādāto datoru, pircējam ir paredzēti trīs varianti: salabot, apmainīt pret identisku vai uz citu ar piemaksu, kā arī garantijas termiņa laikā – atdot datoru un saņemt atpakaļ naudu.

 

 

 

 

 

PIEDĀVĀJAMĀ BIZNESA KLASES PRODUKCIJA

Mūsu veikalos Jūs varat iegādāties datorus dažādām vajadzībām - lietošanai mājās vai darba vajadzībām. Visiem datoriem ir liela priekšrocība – piedāvājamie modeļi attiecas uz biznesa klasi. Tas nebūt nenozīmē, ka tie ir piemēroti tikai darbam. Biznesa klases datoru pluss – tie vienmēr tiek aprīkoti tikai ar jaudīgiem procesoriem. Tieši tādēļ lietots biznesa klases klēpjdators funkcionē jaudīgāk, nekā jauns stacionārais mājas dators. Turklāt tā cena arī būs daudz zemāka kā jaunam datoram.

 

 

 

SADARBĪBA

Kompānija "Datamarket: sadarbojas ar datortehnikas vairumtirgotājiem, kuriem mēs esam gatavi piedāvāt labas cenas, lai pārdotu lietotos klēpjdatorus saviem klientiem. Sazinieties ar mums, nosūtot informāciju uz elektroniskā pasta adresi: ceo@datamarket.lv

 

Zvaniet,

lai saņemtu kvalitatīvu profesionāļa konsultāciju.

26666693

66210777