datortehnikas serviss

Servisa centrs DATAMARKET - datortehnikas remonts

MOBĪLO TELEFONU REMONTS

Servisa centri DATAMARKET Rīgā piedāvā operatīvu un kvalitatīvu mobīlo telefonu remontu. Mēs remontējam visus modeļus neatkarīgi no remonta sarežģītības pakāpes. Garantija ir visiem veiktajiem darbiem un detaļām.

 

Mobīlo telefonu diagnostiku veicam par brīvu.

 

Mobīlo telefonu remonts un serviss notiek servisa centros DATAMARKET, kas atrodas centrā. Iespējams arī izsaukt mūsu meistarus uz mājam. Tāda veida apkalpošana ļauj atrisināt problēmas ar datoru pēc iespējas ātrāk.

Servisa centri

Servisa centri:

Elizabetes iela 7

Interneta Veikals

(+371) 26666693          (+371) 66210777

Populārako pakalpojumu izmaksas

Sensora stikla remonts maiņa

Sensora stikla bojājumi ir viena no izplatītākajām problēmām, ar kurām sastopas skārienjūtīgo ierīču lietotāji. Tomēr nesteidzieties atdot lielu naudu par visa ekrāna moduļa maiņu – vairākos modeļos skārienjūtīgo ekrānu var nomainīt atsevišķi no ekrāna matricas.

 

Ekrāna remonts vai maiņa

Sitiens vai kritiens, šķidruma iedarbība uz ekrānu, mikroshēmas bojājumi - tas viss var novest pie nepieciešamības mainīt visu ekrānu, ne tikai sensora stikliņu. Varam salabot Jūsu mobīlā telefona ekrānu vidēji 45 minūšu laikā un nomainītajai detaļai, kā arī darbam dodam garantiju.

 

Pogu remonts vai maiņa

Telefona ieslēgšanas poga var nedarboties vāju kontaktu gadījumā vai mehāniska bojājuma dēļ. Šī problēma ir ļoti izplatīta, taču mūsu meistari to spēj novērst vien pārdesmit minušu laikā, un Jūsu telefona pogas strādās tik pat labi, kā pirmajā dienā!

 

Skaļruņa un mikrofona remonts vai maiņa

Ja skaņa telefonā ir pazudusi vai skaļruņa tīkliņš ir pieputējis, tad viss liecina par remonta nepieciešamību. Labojam arī mobīlo telefonu mikrofonus.

 

Kontaktligzdu remonts vai maiņa (audio un lādētāja ligzda)

Ja problēma ir pašā ligzdā, tā jānomaina, taču ļoti bieži vien, kad kontakts neatbild, būs jāmaina šleifs, barošanas kontrolieri, sistēmplates savienojums vai pat akumulators.

 

Akumulatora remonts vai maiņa

Akumulators jānomaina uz jaunu gadījumā, kad tas nespēj nodrošināt normālu ierīces darbu: nelādējas, ātri izlādējas vai nevar nodrošināt pat īslaicīgu ierīces ieslēgšanu. Pēc diagnostikas veikšanas meistars pieņem lēmumu par akumulatora nomaiņu. Var gadīties, ka ierīce neieslēdzas baterijas dziļas izlādes gadījumā, jo ilgi stāvējusi miega režīmā.

 

Iekšējo komponentu remonts un maiņa

Tikai pieredzējis un kvalificēts speciālists ar moderna aprīkojuma palīdzību varēs noteikt iemeslu, kāpēc planšete nedarbojas un operatīvi novērst to.

 

Korpusa detaļu remonts vai maiņa

Korpusa bojājumu gadījumā, tas ir steidzami jālabo vai jānomaina, lai izvairītos no nopietnākiem iekšējo detaļu bojājumiem. Korpusa nomaiņai nepieciešami profesionāli instrumenti.  Neiesakām šo procedūru veikt mājas apstākļos, bet gan atstāt to speciālistu ziņā, kas to veiks ātri, kvalitatīvi un par saprātīgu cenu.

 

Programmatūras instalēšana un pārinstalēšana

Gadījumā, ja vaina ir saistīta tikai ar programmatūru, Jūsu mobīlo telefonu ir nepieciešams pārinstalēt. Ar pietiekošu zināšanu bāzi to iespējams izdarīt pašrocīgi, taču, uzticot šo pienākumu Datamarket servisa speciālistiem, par ļoti nelielu samaksu Jūs  iegūsiet kvalitāti un garantiju, ka turpmāk viss strādās nevainojami.

 

Zvaniet,

lai saņemtu kvalitatīvu profesionāļa konsultāciju.

26666693

66210777