Servisa centrs DATAMARKET - datortehnikas remonts

APPLE PRODUKTU REMONTS

Servisa centri DATAMARKET veic remontu visiem iPhone, iPad, iPod, MacBook, iMac modeļiem no kompānijas Apple. Mēs remontējam ātri, kvalitatīvi un ar garantiju.

iPhone diagnostiku veicam bezmaksas.

Mobīlo telefonu remonts un serviss notiek servisa centros DATAMARKET, kas atrodas centā un mikrorajonos (Pļavnieki, Imanta, Ziepniekkalns).

Servisa centri

datortehnikas serviss

Popularāko pakalpojumu izmaksas

Sensora stikla remonts vai nomaiņa

Apple produktu stikli un korpusi kļūst aizvien plānāki, kas paaugstina stikliņa sabojāšanas risku. Tieši skārienjūtīgais stikls kļūst par vienu no ievainoajmākajiem elementiem. Kad skārienjūtīgais stikls ir sabojāts, to gandrīz vienmēr ir jānomaina.

no 25 EUR

Apple ekrāna remonts vai nomaiņa

Kuram gan kādreiz nejauši nav nokritis iPhone, un ta ekrāns nav  pārklājies ar stikla plaisu tīklu? Apple dibinātājs Stīvs Džobs korporācijas pamatā ir licis drošību un vienkāršību, tomēr lai cik kvalitatīva arī nebūtu tehnika, nereti notiek negadījumi, kas nodara bojājumus Jusu ierīcei.

no 25 EUR

Pogu remonts vai nomaiņa

Ņemot vērā iPhone konstrukcijas īpašības, Home pogas ar šleifu un bloķēšanas pogas remontam ir nepieciešama praktiski pilna viedtalruņa demontāža ar profesionāļu instrumentiem un tehnoloģijām. Piemērām, lai noņemtu displeja moduli vajadzēs speciālu termofēnu, tāpēc remontēt pogas patstāvīgi mēs noteikti neiesakām - atstājiet to mūsu meistaru ziņā.

no 25 EUR

Ligzdu remonts un nomaiņa (audio ligzda un lādētāja ligzda)

Ja problēma ir pašā ligzdā, tā ir jānomaina! Taču nereti neiespējams vai nekorekts lādētāja darbs / sinhronizācija iPhone 6  un iPhone 6 Plus ir saistīts ar nepieciešamību nomainīt šleifu, barošanas kontrolieri, sistemplātes savienojumu vai akumulatoru.

no 25 EUR

Akumulatora remonta un nomaiņa

Akumulatora nomaiņa nav sarežģīta, tomēr stiprinājumu īpatnību deļ, lai nenotiktu šleifa, korpusa vai mātes plates sabojāšana, rekomendējam griezties pie mums.

no 25 EUR

Iekšējo komponentu remonts un nomaiņa

Oriģinālo komplektējošo detaļu izmantošana garantē Jūsu Apple iekārtas ilgu mūžu.

no 15 EUR

Korpusa detaļu remonts vai nomaiņa

Kad aizmugures panelis ir sabuktēts vai stipri saskrāpēts, nāciet pie mums. Speciālisti īsā laikā, jūsu klātbūtnē nomainīs veco komponentu pret jaunu. Varbūt pienācis laiks mainīt arī jūsu iPhone ārējo izskatu? Varēsiet izvelēties savam telefonam jaunu krāsu!

no 15 EUR

Programmatūras instalēšana un pārinstalēšana

Pēc nepareizas iPhone aktivācijas vai atbloķēšanas var sākieties kļūdas programmatūras darbībā. Lai atbīvotos no šīm kļūdām, ierīce ir jāpārinstalē vai arī var pietikt vien ar programmatūras konfigurāciju. Lai to izdarītu, griezties pie mums jebkurā servisa centrā.

no 5 EUR

Zvaniet,

lai saņemtu kvalitatīvu profesionāļa konsultāciju.

26666693

66210777