datortehnikas serviss

Servisa centrs DATAMARKET - datortehnikas remonts

PLANŠETDATORU REMONTS

Servisa centri DATAMARKET veic remontu visu veidu planšetdatoriem, ieskaitot Apple, Samsung, Toshiba, Acer, Prestigo, GoClever. Mēs remontējam operatīvi, kvalitatīvi un ar garantiju.

 

Planšetdatora diagnostika ir bezmaksas.

 

Planšetdatoru remonts un serviss notiek servisa centros DATAMARKET, kas atrodas centrā.  Iespējams arī izsaukt mūsu meistarus uz mājam. Tāda veida apkalpošana ļauj atrisināt problēmas ar datoru pēc iespējas ātrāk.

Servisa centri

Servisa centri:

Elizabetes iela 7

Interneta Veikals

(+371) 26666693          (+371) 66210777

Populārāko pakalpojumu izmaksas

Sensora stikla remonts vai maiņa

Sensora stikla bojājumi ir viena no izplatītākajām problēmām, ar kurām sastopas skārienjūtīgo ierīču lietotāji. Tomēr nesteidzieties atdot lielu naudu par visa ekrāna moduļa maiņu – vairākos modeļos skārienjūtīgo ekrānu var nomainīt atsevišķi no ekrāna matricas.

 

Ekrāna remonts vai maiņa

Planšetdatoru ekrāni sastāv no divām daļām: matricas un sensora stikla. Biežāk tiek salauzts tieši sensora stikls, taču spēcīga tireciena vai laikus nenomainīta sensora stikla dēļ var būt bojāts viss ekrāna modulis. Datamarket specialisti iespējami ātri nomainīs jebkuras firmas planšetdatoru ekrānu.

 

Planšetdatora pogu remonts un maiņa

Pogas var nestrādāt bojātu kontaktu vai mehānismu dēļ. Tāda problēma ir ļoti izplatīta un var gadīties jebkuram planšetdatora modelim.

 

Palnšetdatora ligzdu remonts un maiņa (audio ligzda un lādētāja ligzda)

Planšetu audio un lādētāju ligzdas nefunkcionē, ja ir mehāniskie, ārējo ligzdas detaļu bojājumi vai korpusa stiprinājumu bojājumi mātes platē.

 

Planšetdatora akumulatora remonts un maiņa

Planšetdatora akumulators jānomaina uz jaunu gadījumā, kad tas nespēj nodrošināt normālu ierīces darbu: neielādējas, ātri izlādējas vai nevar nodrošināt pat īslaicīgu ierīces ieslēgšanu. Pēc diagnostikas veikšanas meistars pieņem lēmumu par akumulatora nomaiņu. Var gadīties, ka ierīce neieslēdzas baterijas dziļas izlādes gadījumā, jo ilgi stāvējusi miega režīmā.

 

Korpusa detaļu remonts vai maiņa

Korpusa bojājumu gadījumā, tas ir steidzami jālabo vai jānomaina, lai izvairītos no nopietnākiem iekšējo detaļu bojājumiem. Korpusa nomaiņai nepieciešami profesionāli instrumenti.  Neiesakām šo procedūru veikt mājas apstākļos, bet gan atstāt to speciālistu ziņā, kas to veiks ātri, kvalitatīvi un par saprātīgu cenu.

 

Iekšējo komponentu remonts vai maiņa

Tikai pieredzējis un kvalificēts speciālists ar moderna aprīkojuma palīdzību varēs noteikt iemeslu, kāpēc planšete nedarbojas un operatīvi novērst to. Oriģinālo detaļu izmantošana garantē Jūsu planšetdatora ilgmūžību.

 

Programmatūras instalēšana vai pārinstalēšana

Gadījumā, ja vaina ir saistīta tikai ar programmatūru, Jūsu planšetdatoru ir nepieciešams pārinstalēt. Ar pietiekošu zināšanu bāzi to iespējams izdarīt pašrocīgi, taču, uzticot šo pienākumu Datamarket servisa speciālistiem, par ļoti nelielu samaksu Jūs  iegūsiet kvalitāti un garantiju, ka turpmāk viss strādās nevainojami.

 

Zvaniet,

lai saņemtu kvalitatīvu profesionāļa konsultāciju.

26666693

66210777