datortehnikas serviss

Servisa centrs DATAMARKET - datortehnikas remonts

PORTATĪVO DATORU REMONTS

Servisa centri DATAMARKET veic remontu visu veidu portatīvajiem datoriem, ieskaitot Apple, Asus, Acer, HP, Dell, Toshiba, Sony, MSI, Lenovo, IBM, Samsung, Fujitsu-Siemens.

 

Portatīvā datora diagnostika ir bezmaksas.

 

Portatīvo datoru remonts notiek servisa centros DATAMARKET, kas atrodas centā un mikrorajonos (Pļavnieki, Imanta, Ziepniekkalns). Iespējams arī izsaukt mūsu meistarus uz mājam. Tāda veida apkalpošana ļauj atrisināt problēmas ar datoru pēc iespējas ātrāk.

Servisa centri

Servisa centri:

Elizabetes iela 7

Interneta Veikals

(+371) 26666693          (+371) 66210777

Popularāko pakalpojumu cenas

Licenzēto programmu un operētajsistēmu instalēšana un pārinstalēšana

Jebkuras licenzētas programmas instalēšana un pārinstalēšana (Windows, Linux, Ubuntu, Mac OS, antivīrusi, teksta un grafiskie redaktori utt.).

 

Datora cietā diska remonts vai nomaiņa

Ja ieslēdzot datoru parādās zils ekrāns ar baltiem burtiem, ļoti iespējams, ka problēmas ir tieši cietajā diskā. Cietā diska (HDD)  remonts un datu atjaunošana ir dažādi procesi. Remontējot HDD jautājums par datu saglabāšanu nepastāv. Sarežģīta remonta gadījumā, dati tiek formatēti, un pats disks paliek darba stāvoklī. Fizisku bojājumu gadījumā, cieto disku nevar labot, taču ir iespējams atgūt diskā glabāto informāciju.

 

Portu vai barošanas ligzdu remonts vai nomaiņa

Ja pieslēdzot portatīvajam datoram lādētāju, portatīvais dators nelādējas, bet lampiņa uz AC Adaptera darbojas, iespējams ir bojāta portatīvā datora lādētāja ligzda.Ja pieslēdzot portatīvajam datoram USB ierīces, pēkšņi tās vairs neuzrādās portatīvajā datorā, iespējams, ka ports ir bojāts un nepieciešama portatīvā datora USB porta maiņa.

 

Barošanas bloka remonts vai maiņa

Jāizvēlas tāds barošanas bloks, kura jauda būtu pietiekama un pat ar rezervi, lai nodrošinātu efektīvu datora komponenšu darbību. Barošanas blokam jābut klusam un kavlitatīvam, jo tas nodrošina stabilu strāvas padevi pārējām datora komponentēm. Ir svarīgi laikus noverst barošanas bloka bojājumus, jo nevienmērīga strāvas padeve var nodarīt nopietnus bojājumus visām datora detaļām.

 

Mātesplates remonts vai nomaiņa

Ja ieslēdzot datoru ir melns ekrāns un dators neielādē sistēmu un neizdod nekādas skaņas, viena no iespējamajām datora problēmām var būt bojāta mātesplate. Mātes plate nodrošina visu datora detaļu un perifēriju saskaņotu darbību. Bojājumu gadījumā vislabāk ir uzreiz mainīt šo detaļu, un tikai retos gadījumos mātes plates remonts ir izdevīgāks.

 

Klaviatūras remonts vai maiņa

Pazīstama dažiem situācija - portatīvajam datoram uzlijusi kafija vai kāds cits šķidrums. Šādā gadījumā portatīvajam datoram jāveic diagnostika. Ja diagnostikā atklājas, ka nepieciešama tikai klaviatūras maiņa, tad Jums ir paveicies!

 

Monitora remonts

Ja uz ekrāna ir balti, melni vai citas krāsas plankumi, svītras, švīkas vai daļa no ekrāna nav redzama, iespējams bojāts ekrāns un to jāsamaina.Ja ekrānam pazudis apgaismojums un nevar saskatīt gandrīz neko, visticamāk ir bojāts portatīvā datora ekrāna inverters. Šajā gadījumā palīdzēs portatīvā datora invertera remonts vai tā maiņa.

 

Portatīvā datora korpusa remonts vai maiņa

Salauzto korpusu portatīvajam datoram ir jālabo, lai ierobežotu iekšējo komponentu bojājumu rašanos laika gaitā, piemēram, putekļu un šķidrumu iekļūšanu, kā arī tiešu triecienu portatīvā datora iekšējām detaļām. Remonta cena atkarīga no konkrētā portatīvā datora modeļa konstrukcijas sarežģītības pakāpes, kā arī no tā, vai izvēlēsieties izmantot lietotu vai arī pilnīgi jaunu korpusu.

 

Datora iekšēju komponentu tīrīšana no putekļiem

Lai uzlabotu datora darbības ātrumu, padarītu klusāku jāveic profilaktika. Tas arī samazina elektrības rēķinus. Neiztīrīts dators strādā ar papildu slodzi un līdz ar to patērē vairāk elektrības. Putekļi, kas sakrājušies datorā var izraisīt nopietnus datora komponenšu bojājumus.

 

Zvaniet,

lai saņemtu kvalitatīvu profesionāļa konsultāciju.

26666693

66210777